Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Potęgowo

Potęgowo, pomorskie

  • 387 321 zł
  • 130 m²
  • 2 979,39 zł/m²

Zdjęcie

Irena Plińska

Skontaktuj się

Dom Potęgowo

Potęgowo, pomorskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

387 321 zł

130 m²

2 979,39 zł/m²

Dom Potęgowo

Zaktualizowane: 13 maja 2026

387 321 zł 130 m² 2 979,39 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia działki:
800 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
1998

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia działki:

800 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

1998

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 387 321 zł (2 979,39 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 130 m² (95 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje (3 sypialnie), 1 łazienka; stan: do remontu
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1998
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: dachówka
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Działka: 800 m²
  •   kształt: prostokąt; teren pochyły
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: taras, piwnica 35 m², strych
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Łazienka: prysznic
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, szambo; ogrzewanie: kominek
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Audyt energetyczny: nie
  • Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Plus, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 2605

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Domek letniskowy na Kaszubach w sercu natury, położony w malowniczej okolicy , otoczonej lasami i jeziorami!

Nieruchomość położona jest na lekkim wzniesieniu, co pozwala napawać się pięknem zieleni. Na wysokim parterze zostały rozplanowane następujące pomieszczenia: przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni 46m2, garderoba 2,73m2, łazienka ok.4m2 . Na piętrze zaprojektowano otwartą przestrzeń (antresola) - 22,85m2 oraz dodatkowy pokój 19,50m2. (...)